Proč nakupovat u nás?

Jsme malá rodinná firma a to, co děláme nás ohromně baví. Máme rádi pěkné a útulné bydlení, které také dotváří doplňky s kapkou nostalgie a vůní starých časů. Zaměřujeme se na interiérové doplňky a dekorace v provence a vintage stylu.

Milujeme svíčky a bytové vůně. Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodné vůně do vašeho bytu, kanceláře, do auta či k nějaké příležitosti, kontaktujte nás nebo navštivte jeden z našich kamenných obchůdků a my vám rádi a ochotně poradíme.

Provozujeme tři voňavé kamenné obchůdky, jeden v Plzni, druhý v Karlových Varech a další v Praze. Naším cílem je váš útulný domov a 100% spokojených zákazníků :-)

Každé objednávce věnujeme maximální pozornost a mimo jiné klademe velký důraz na to, aby zboží k zákazníkovi dorazilo v bezvadném stavu a pokud možno co nejrychleji. Pokud se vyskytnou nějaké potíže, nemáme problém je vyřešit. Komunikace se zákazníkem je pro nás samozřejmostí. Garantujeme originalitu původu zboží přímo od výrobce. 

Věříme, že slova druhých vydají za sto našich - podívejte se na recenze od našich zákazníků.

 

Nabízíme Vám i věrnostní program, který můžete začít využívat už od první objednávky. Vše, co pro to musíte udělat, je vytvořit si u nás účet. Sleva 2% Vám bude následně nastavena automaticky. Vytvořit účet si můžete kliknutím zde. S každou další objednávkou pak můžete získávat větší a větší slevu a to až 10%. Více informací o výhodách najdete na stránce Věrnostní program.

Zboží zakoupené na našem e-shopu Vám rádi doručíme na více než 1500 výdejních míst Zásilkovny po celé České i Slovenské republice. Výdejní místo si zvolíte při dokončování objednávky. Cena dopravy už od 50 Kč!

Více informací najdete na stránce Výdejní místa.

 

Další důvody proč nakoupit u nás: