📒 Katalogy

Zde si můžete prohlédnout aktuální katalogy našich dodavatelů a načerpat inspiraci. Rádi Vám objednáme jakékoliv zboží z katalogu. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu info@country-rose.cz či níže v chatu, sdělíme vám obratem dostupnost a cenu vybraného zboží 💬🙂.


 

clayre_eef_logo_2
Clayre & Eef je holandská rodinná firma vyrábějící doplňky, dekorace a bytový textil inspirovaný tradicemi a životem na venkově. Vznikla v roce 1994 a dnes pro ni pracuje s odhodláním a nadšením stovka zaměstnanců. Kolekce Clayre & Eef představuje kompletní řadu bytových doplňků, které dělají dům domovem. Výroba vychází z většinou ručně kreslených návrhů, jež vznikají v hlavní kanceláři firmy v půvabné rustikální atmosféře, která je typická pro Clayre & Eef.

Zboží z katalogu Clayre & Eef vám dodáváme obvykle do 2 týdnů. 

Jaro/léto 2024 Podzim/zima 2023 LumiLamp
clayre-katalog-1b clayre-katalog-2 clayre-katalog-3

 


 

ib_laursen_logo
Dánská společnost Ib Laursen je jedním z předních dodavatelů dekorací, bytových doplňků a nábytku ve Skandinávii s charakteristickým severským designem, který je velice oblíbený u nás i ve světě. Díky těmto krásným produktům si můžete velice snadno vytvořit svoji vlastní útulnou atmosféru, a to jak v interiéru, tak i venku na zahrádce nebo terase. 

 Zboží z katalogu Ib Laursen vám dodáváme obvykle do 4-6 týdnů. 

Vánoce 2024 Jaro/léto 2024 Podzim/zima 2023 Keramika Mynte Kosmetika Altum
Stillenat24-DE-UK SS24-DE-UK AW23 Mynte2024 ALTUM24