Milí zákazníci, u objednávek přijatých dnes už bohužel doručení do Štědrého dne garantovat nemůžeme. Vaši objednávku nicméně vyřídíme stejně rychle jako obvykle a pokud objednáte do 18.12. do 9:00 hodin s největší pravděpodobností Vám bude balíček do pátku doručen. Aby bylo možné objednávku vyexpedovat včas využijte prosím dobírky jako způsobu platby. Děkujeme za pochopení.

 

Nejoblíbenější


Kamenné obchody
KAMENNÉ OBCHODY

Máme rádi pěkné a útulné bydlení, které také dotváří právě doplňky s kapkou nostalgie a vůní starých časů.

 

Proto jsme pro Vás také otevřeli voňavý obchůdek v Plzni - v OC Plzeň a nově také v Karlových Varech v OC Varyáda, kde najdete různé bytové dekorace, doplňky a dárky v romantickém staroanglickém a Provence stylu, drobné dárky pro radost, hodiny, lucerny, obrazy, košíky, polštářky, plédy a přehozy, přírodní vonná glycerínová mýdla italské značky Nesti Dante, vonné svíčky a vosky Yankee Candle nebo WoodWick.

 

Nabízíme také porcelán a doplňky exkluzivní dánské značky Green Gate, deštníky, romantické nezbytnosti a úžasné lustry od dánské designérky Lisbeth Dahl, nádhernou keramiku dánské značky IB Laursen, která je svými pastelovými barvami ozdobou každé kuchyně. Samozřejmostí je u nás nabídka voňavé sušené levandule přímo ze slunné Provence.

 

A mnoho dalšího...

 

Sortiment neustále doplňujeme o novinky na tuzemském i zahraničním trhu. Snažíme se, aby si z naší nabídky vybral opravdu každý. Pokud jste z Plzně, Karlových Varů nebo okolí, přijďte si k nám na prodejnu udělat malou radost, načerpat inspiraci, vyzvednout objednané zboží nebo jen prostě potěšit oko. Pokud ne, náš eshop je tu pro Vás.

 

Útulné bydlení nás prostě baví!

 

Obchod OC Plzeň - Rokycanská 1424/128, Plzeň

otevřeno pondělí až neděle od 10.00 do 20.00 hod.

 


 

 

Obchod OC Varyáda - Kapitána Jaroše 375/31, Karlovy Vary

Otevřeno pondělí až neděle od 9.00 do 21.00 hod.

 

 

Pohodlné parkování, příjemné prostředí. Těšíme se na Vaši návštěvu! :-)

 

Navštívili jste již některý z našich obchodů? Budeme rádi pokud se s námi podělíte o Vaši spokojenost.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

OC Varyáda
L.
24.03.2017 14:00